» » » Tesla un Bentley iegūst balvas Pikes Peak

Tesla un Bentley iegūst balvas Pikes Peak

Tesla un Bentley iegūst balvas Pikes Peak
Tesla zinas
work
15:42, 23 июль 2020
167
0

Citas sacensības Pikes Peak Hill nesen beidzās ar pārliecinošu Tesla automašīnas uzvaru. Modelis dalījās līderpozīcijās ar Bentley zīmolu ātrākās un videi draudzīgākās automašīnas kategorijā. Un, ja Elona Muska idejas balstās uz tradicionālo elektrību, tad Bentley modelī kā degviela tiek izmantots biometāns.

Īpaši sacensībām Tesla Motors ir atklājis jaunu Model S Plaid versiju, kurai raksturīga paaugstināta efektivitāte un kas lepojas arī ar lielu akumulatora ietilpību. Modernizācijas rezultātā automašīna uzlaboja paātrinājuma dinamiku, kā arī paaugstināja maksimālā ātruma līmeni, pielīdzinot savas iespējas pilnvērtīgām elektromobiļiem.


Bentley modelī tiek izmantots augu izcelsmes etanols. Ievērojama spēkstacijas jauda tika sasniegta, pateicoties jaudīgajam turbokompresoram, kas palīdz izspiest maksimumu no degvielas maisījuma ar zemu oktānskaitli.

Papildus uzvarētājiem savus eksperimentālos sporta automobiļus prezentēja tādi pazīstami uzņēmumi kā Honda, Toyota, Audi un virkne citu ražotāju. Acīmredzot jaunā Pikes Peak nominācija jau ir iesakņojusies un iemīlējusi sabiedrību, tāpēc tā kļūs pastāvīga.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Ctrl
Enter
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl+Enter
Apspriest (0)